TOP

Najlepsze zasłony do salonu – pomagamy wybrać!

Zasłony korzystnie wpływają na klimat pomieszczenia. Asortyment zasłon jest duży, więc klient często ma problem z wyborem. Czy powinna to być zasłona wykonana z lekkiej bawełny, czy raczej z ciężkiego materiału? Jakie zatem zasłony do salonu będą najlepsze? Oto nasze propozycje!

Zasłony jako ochrona prywatności

Jeśli chcesz mieć prywatność i szukasz wizualnie atrakcyjnej ochrony przed światłem, powinieneś wybrać zasłonę, która jest wykonana z grubej tkaniny. W przypadku dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami szczególnie zasłony bez wzorów w wyważonych kolorach wyglądają wyjątkowo szlachetnie, nie zmniejszając wizualnie przestrzeni. Zasłona Monika 140×250 sprawdzi się idealnie w każdym pomieszczeniu, w którym chce się zaaranżować stylowe i eleganckie wnętrze. Zasłonę montuje się na przelotkach i jest dostępna w wielu ciekawych kolorach.

Zasłony zaciemniające

Chcesz spać spokojnie w nocy? A może chcesz, aby promienie słoneczne nie przenikały do Twojego pokoju w lecie? W takiej sytuacji należy sięgnąć po zasłony zaciemniające, które nie przepuszczają światła. Zaciemniające, nowoczesne zasłony do salonu mają tę zaletę, że spełniają kilka funkcji jednocześnie. Izolują ciepło, co jest korzystne w zimie, i tłumią hałas. Zapewniają maksimum prywatności w mieszkaniu i doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Zasłony z kolekcji Blackout w rozmiarze 140×260 znakomicie sprawdzą się w tej roli. Można je szybko zamontować na przelotkach. Dostępne są w ciekawych kolorach, które można dopasować do wnętrz utrzymanych w stylu glamour i klasycznym.

 

Zasłony dekoracyjne

Jeśli chodzi o funkcję dekoracyjną, to w tej kwestii wystarczy nieco kreatywności. Zasłony do salonu o długości podłogi sprawdzają się szczególnie dobrze w pomieszczeniach z wysokimi sufitami. Pamiętaj, aby wybrać zasłony, które pasują do Twojego stylu wnętrza. Nie wolno zapomnieć o kolorze ścian. Sklep internetowy z firanami i zasłonami posiada w swojej ofercie zestawienia kolorystyczne produktów pasujące do każdego wnętrza. Zasłony z kolekcji Mediolan zasługują na szczególną uwagę. Wykonane są z najwyższej jakości włókien poliestrowych. Nie trzeba ich prasować po wypraniu i są niezwykle trwałe. Mogą być zawieszone na kilka sposobów, co daje duże możliwości aranżacyjne. Jeśli nie Mediolan, to może biało-złota zasłona Endless, która znakomicie pasuje do aranżacji glamour. Efektowny wzór stworzy w każdym pomieszczeniu niesamowity klimat.

Categories Dom i Wnętrze