TOP

Taras na piętrze – jak urządzić go z głową?

Taras na piętrze warto zaaranżować na miejsce wypoczynkowe – nawet niewielka przestrzeń może stanowić idealną przestrzeń do relaksu. W wykorzystaniu tej przestrzeni pomogą przede wszystkim wygodne meble, ale i dopasowane dodatki!

Taras na piętrze i meble wypoczynkowe

Aby taras na piętrze mógł spełniać rolę przestrzeni wypoczynkowej, konieczny okaże się zestaw mebli ogrodowych. Szeroki wybór kolekcji pozwoli na dopasowanie kompletu odpowiadającego oczekiwaniom. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się obecnie komplety technorattanowe – meble te w odświeżonej wersji królują w polskich ogrodach, na tarasach czy balkonach. W czym tkwi fenomen popularności mebli tego typu? Przede wszystkim kolekcje są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można sofy ogrodowe, leżanki, fotele wiszące, klasyczne krzesła i fotele, stoliki kawowe. Uzupełnieniem mogą być skrzynie ogrodowe czy szeroki wybór doniczek technorattanowych. Drugim atutem jest wysoka trwałość mebli tego typu – są one tworzone z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Zaletą mebli technorattanowych jest również ich wygląd – świetnie wpisują się one w najnowsze trendy i ozdobią taras na piętrze zarówno w nowoczesnym stylu, jak i w stylistyce loftowej.

Taras na piętrze z parasolem

Sposobem na to, aby osłonić się przed słońcem w czasie wypoczynku, jest nowoczesny parasol. taras na piętrze warto uzupełnić o ten dodatek, który nie tylko poprawi komfort, ale też wpłynie na odbiór otoczenia. Parasole ogrodowe posiadają obszerne czasze tworzone z tkanin technicznych – czasze nie nagrzewają się, nie są podatne na ścieranie czy płowienie. Dzięki licznym punktom regulacji możliwe jest dopasowanie kąta padania cienia. Parasol osadzić można na funkcjonalnej podstawie z niewielkimi kółkami – dzięki nim bez trudu przesuwać będziemy konstrukcję po gładkiej posadzce tarasu.

Categories Dom i Wnętrze