TOP

Znajdź idealny parasol ogrodowy na taras

Wypoczynek na tarasie to świetna alternatywa dla dalekich wyjazdów i planowania kosztownych wakacji. Poprzez wykorzystanie trwałych mebli ogrodowych i intersujących dodatków możemy stworzyć idealną przestrzeń wypoczynkową dla nas i naszych bliskich. Jakie elementy wybrać, aby cieszyć się komfortem przez długie lata? Jakie meble okażą się strzałem w dziesiątkę?

Znajdź swój styl!

Poszukiwanie mebli ogrodowych może okazać się ciekawą przygodą – obecnie producenci oferują nam ciekawe zestawy stworzone z aluminium, technorattanu, rattanu. Topowi sprzedawcy proponują także meble modułowe czy elementy przykuwające wzrok (np. leżanki czy wiszące fotele). Wybór jest olbrzymi. Podczas kupna zwracajmy uwagę na materiały – meble ogrodowe muszą być odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Ochrona przed słońcem

Aby wypoczynek na tarasie należał do przyjemnych koniecznie powinniśmy pomyśleć o ochronie przed słońcem – długotrwała ekspozycja na promienie UV może być groźna dla naszego zdrowia! Najlepszym rozwiązaniem będą nowoczesne parasole ogrodowe, które nie tylko ochronią przed słońcem, ale i zapewnią przyjemny odpoczynek w cieniu. Co warto wiedzieć o parasolach ogrodowych? Z jakich tworzyw są wykonywane i gdzie możemy je wykorzystać?

Nowoczesny parasol do ogrodu i na taras

Parasol ogrodowypochodzący od znanych producentów to kunszt i elegancja w jednym. Wykorzystanie takich tworzyw jak malowane proszkowo aluminium sprawia, że stelaż jest wysoce odporny na pojawianie się ognisk rdzy. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem – takie połączenie sprawia, że czasza jest odporna zarówno na wnikanie kurzu, wilgoć oraz promieniowanie słoneczne.

Parasol może posiadać różnorodne podstawy w zależności od tego, gdzie chcemy go używać. W przypadku ogrodu odpowiednia będzie podstawa do wkopania w ziemię. Na tarasach sprawdzą się podstawy na niewielkich kółkach.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ mizrachi.com cejamesstudios.com