TOP

Meble do zadań specjalnych – tworzymy nowoczesny taras

Mimo tego, że tegoroczne lato powoli odchodzi do historii, warto właśnie teraz pomyśleć o kupnie nowych  mebli. Okres jesienno-zimowy to dla większości producentów czas wyprzedaży. Jakie meble warto kupić, aby przyszłoroczny sezon otworzyć z przytupem? Sprawdź!

Meble z technorattanu na nowoczesny taras

Meble na nowoczesny taras powinny łączyć w sobie dwie cechy – bezwzględną trwałość oraz zachwycającą estetykę. Jakie meble sprostają zadaniu? Oczywiście technorattanowe! Meble z technorattanu są niekwestionowanym hitem, który króluje w naszych ogrodach już od kilku sezonów. I nic w tym dziwnego – stoły, krzesła, huśtawki i fotele wyplatane z tego tworzywa wykazują ponadprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że deszcz, śnieg, promieniowanie UV i skrajne temperatury nie wpłyną negatywnie na kondycję mebli. Co ważne, materiał o zwartej, nieporowatej strukturze nie chłonie wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli (nawet białych) w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

Jakie meble są na czasie?

Nowoczesne tarasy swoim wystrojem nawiązują do luksusowych salonów. Może warto odejść od klasycznych rozwiązań i stworzyć niebanalną kompozycję z dużym, komfortowym narożnikiem w roli głównej? Modułowa kanapa z technorattanu będzie pięknie się prezentować, a jednocześnie zapewni Tobie i domownikom najwyższy komfort wypoczynku. Na mniejszych tarasach doskonale sprawdzą się podwieszane na hakach lub montowane pod sufitem huśtawki w formie otulającego kokonu. Dzięki sprytnej konstrukcji, stylowa huśtawka znajdzie zastosowanie również w salonie czy pokoju młodzieżowym.

Categories Dom i Wnętrze
ix.pl zobacz wiecje epismo.org