TOP

Wybieramy stół na taras

Planujesz wymianę nadgryzionego zębem czasu stołu ogrodowego na nowy model? Zanim wybierzesz konkretny mebel, warto przyjrzeć się bliżej wszystkim opcjom. Budulec stołu ma ogromny wpływ na estetykę mebla, jego funkcjonalność i trwałość. Dzisiaj przyjrzymy się najpopularniejszym wariantom. Który z nich najlepiej sprawdzi się na Twoim tarasie? Sprawdź!

Technorattanowy stół – elegancja w ogrodzie

Technorattan kilka sezonów temu szturmem opanował ogrody prywatne i zewnętrzne przestrzenie hoteli, ośrodków SPA i lokali gastronomicznych. Mimo upływu czasu moda na plecione z technorattanu meble nie maleje! Stoliki wykonane z syntetycznego rattanu doskonale sprawdzą się w eleganckich ogrodach urządzonych ze smakiem. Tego typu meble prezentują się naturalnie i delikatnie, a jednocześnie  wykazują ponadprzeciętną odporność na zmienne warunki pogodowe. Technorattan dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Tekowy stół na taras – rustykalne inspiracje

Solidny, trwały i naturalny… Oto stół na taras zbudowany z drewna tekowego! W przeciwieństwie do rodzimych gatunków drzew, egzotyczna teczyna zawiera w swoim składzie duże ilości substancji oleistych i kwasu krzemowego, dzięki którym nie chłonie wody, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV, skrajne temperatury, opady, a nawet ostre środki chemiczne). Co ważne, surowa, usłojona struktura harmonijnie wtapia się w zieloną scenerię, stanowiąc jej spójną część. Możesz mieć pewność, że ustawiony w sercu tarasowej aranżacji stół tekowy będzie przez wiele lat zachwycał z tą samą siłą.

Metal dla minimalisty

Bardziej niż naturalność cenisz nowoczesność chłodny minimalizm? W takim razie polecamy Twojej uwadze stoły zbudowane z metalu. Ciężkie, bogato zdobione żeliwo odeszło do lamusa. Jego miejsce zajęło lekkie, subtelne, a jednocześnie trwałe aluminium odporne na korozję.

Categories Dom i Wnętrze
endingwisconsin.org enting.com.pl https://www.rmfclassic.pl/polecamy/Inne