TOP

Biały stół ogrodowy w nowoczesnej aranżacji

Biel to ponadczasowy kolor, wykorzystywany chętnie nie tylko do aranżacji wnętrz wewnątrz domu, ale też do stworzenia pięknej strefy wypoczynkowej w ogrodzie czy na tarasie. Biały stół ogrodowy to jedna z wielu propozycji, jaka maja dla nas projektanci mebli. Nowoczesne meble ogrodowe zachwycą zarówno wyglądem, jak i świetnymi parametrami technicznymi.

Biały stół ogrodowy z krzesłami

Ogród czy taras w bieli to doskonałe rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasycznego, jak i nowoczesnego designu. Biel wspaniale prezentuje się w aranżacjach prowansalskich, angielskich, ale też minimalistycznych czy nowoczesnych. Szeroki wybór nowoczesnych mebli ogrodowych w kolorze białym pozwoli na stworzenie wygodnej, eleganckiej przestrzeni wypoczynkowej. Biały stół ogrodowy to jedna z ciekawszych propozycji – stół taki to mebel technorattanowy, który odznacza się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Stół z technorattanu posiada lekki, aluminiowy stelaż – dzięki niemu konstrukcja jest lekka, co pozwala na wygodne podnoszenie i przenoszenie mebla z miejsca na miejsce. Biały stół ogrodowy warto zestawić z białą sofą narożną z tego samego materiału lub też lekkimi, białymi krzesłami aluminiowymi.

Jak chronić biały stół ogrodowy?

Chcąc, by biały stół ogrodowy na długo zachował wspaniały wygląd, warto w okresie jesieni i zimy okrywać go pokrowcem ogrodowym. Wysokiej jakości pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie. Takie tworzywo jest odporne na ścieranie, wnikanie brudu. Stosowanie pokrowców pozwoli na zminimalizowanie kondensacji wilgoci na powierzchni mebli. Dodatkowo pokrowce ochronią też przed promieniowaniem UV. Pokrowce dostępne są w poręcznych torbach.

 

Categories Dom i Wnętrze
.pl ari.pl lenaogrod.com.pl