TOP

Stylowe rozwiązania do ogrodu

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią – sezon ogrodowy. Zanim jednak zaczniesz opalać się przed domem, warto przyjrzeć się bliżej wyposażeniu swojego ogrodu. Może warto pożegnać niewygodne, nadgryzione zębem czasu krzesła i zrobić miejsce na wyposażenie, które pozwoli naprawdę Ci się odprężyć? Sprawdź, jakie rozwiązania są teraz na czasie!

Narożnik ogrodowy – salon pod chmurką

Z sezonu na sezon coraz większą popularność zdobywają kanapy ogrodowe. I nic w tym dziwnego! Wysokiej klasy meble wnoszą do przestrzeni smak i standard, który jeszcze do niedawna zarezerwowany był dla starannie urządzonych salonów. Obawiasz się, że zewnętrzne środowisko nie jest odpowiednie dla mebli tapicerowanych? Nic bardziej mylnego! Narożnik ogrodowywykonany z wysokiej jakości materiałów za nic ma sobie pogodowe niedogodności. Aby mieć pewność, że najświeższy nabytek będzie w nienagannym stanie służył na tarasie przez wiele lat, wybierz model wykonany z technorattanu – syntetycznej plecionki wyróżniającej się wysoką odpornością na promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć. W ofercie czołowych marek znajdziesz kanapy wyposażone w poduszki impregnowane teflonem. Ochronna warstwa zabezpiecza materiał, który w efekcie nie chłonie wody ani zanieczyszczeń.

Designerskie huśtawki

Na Twoim tarasie brakuje miejsca na duży narożnik? W takim razie powinieneś przyjrzeć się bliżej nowoczesnym huśtawkom. Modele zdobiące luksusowe przestrzenie zewnętrze nie mają nic wspólnego ze standardowymi, bujanymi ławkami. Modne obecnie huśtawki urzekają swoją ciekawą formą. Podwieszany na haku bujany, zabudowany fotel w kształcie wyłożonego miękką poduchą kokonu zapewni Ci błogie doznania, a jednocześnie doda atrakcyjności każdej aranżacji.

Categories Dom i Wnętrze