TOP

Przygotuj przyjęcie w ogrodzie!

Urządzanie gardenparty to świetny sposób na spędzenie sobotniego popołudnia. Trwające lato jest idealną porą na tego rodzaju imprezy. Jak przygotować ogród na nadejście gości? O czym koniecznie musimy pamiętać, a z czego możemy zrezygnować? Oto kilka wskazówek!

Zadbaj o czystość ogrodu i mebli!

Aby móc pochwalić się rodzinie czy przyjaciołom ogrodem i odnieść towarzyski sukces konieczne jest zadbanie o porządek w ogrodzie. Poświęcając kilka godzin uda nam się wypielić chwasty, skosić trawę, schować narzędzia ogrodowe, zadbać o kwiaty i rośliny doniczkowe ustawione na parapetach. Dzięki temu przestrzeń stanie się bardziej przestronna i elegancka.

Zadbajmy także o meble – jeśli od kilku sezonów myśleliśmy o kupnie nowych mebli ogrodowych, być może to właśnie dobry czas. Obecnie meble ogrodowe znajdziemy w licznych sklepach, jeśli jednak zależy nam na wysokiej jakości, powinniśmy szukać ich wprost u producentów. Topowe marki w swoich sklepach zaproponują nam wspaniałe komplety wypoczynkowe do ogrodu wykonane z trwałych materiałów, takich jak aluminium czy technorattan. W przypadku obu tych materiałów ich czyszczenie jest bardzo proste i nie wymaga trudu. Same meble są odporne na odkształcenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Bez względu na wielkość ogrodu z pewnością znajdziemy komplet, który przypadnie nam do gustu – w kolekcjach znajdziemy niewielkie stoliki kawowe, duże stoły, ławki, fotele, huśtawki, skrzynie ogrodowe.

Zaproś gości do stołu

Obecnie wiele gospodarzy narzeka, że jednoczesne przygotowanie ogrodu, miejsca do siedzenia i gotowanie zajmuje cały dzień. Dobrym rozwiązaniem może być zorganizowanie klasycznego grilla i zamówienie w sprawdzonej firmie cateringowej sałatek czy innych niewielkich przekąsek. Dzięki temu znacznie oszczędzimy czas!

Categories Dom i Wnętrze
https://labels2017.org/dobre-spodnie-do-jazdy-konnej-dla-dziecka/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/486-meble-kuchenne-ecru http://northtexaswish.org/inspiracje-na-stworzenie-przytulnego-salonu/