TOP

Poczytaj przy kawie

Zastanawiasz się, jak wyróżnić swoją kawiarnię? Postaw na książki. One na pewno przyciągną wielu gości, którzy z rozkoszą poczytają sobie na spokojnie, degustując pyszną kawę. Kawiarnio-księgarnia to świetny pomysł, który wkrótce okaże się także intratnym przedsięwzięciem.

Półki z książkami

W takim miejscu niech dominują książki i czytanie. W każdej postaci i formie. W kawiarni możemy połączyć kilka rzeczy w jedną spójną całość. Jeśli mamy taką okazję, to dystrybucja książek i promowanie nowości wydawniczych stanie się dla nas dodatkowym źródłem dochodów, a dla gości niebywałą atrakcją. Kawiarnia, w której oprócz pysznej kawy serwuje się dobrą literaturę – to miejsce, do którego chce się zajść przy każdej okazji.

Z kawą nad książką

Jeśli nie chcemy zajmować się sprzedażą książek, to kawiarniana biblioteczka, z której każdy w dowolnym momencie będzie mógł skorzystać, jest strzałem w dziesiątkę. Zgromadźmy w  niej jednak interesujące i różnorodne książki, także nowości.

Nie oszczędzajmy i nie zapychajmy półek byle jakimi czytadłami. Zainwestujmy w bestsellery wydawnicze, świeże jak ciepłe bułeczki podawane w naszej kawiarni. Wiele osób przyjdzie do nas specjalnie po to, żeby je poczytać.

Podarujmy gościom chwile

Stwórzmy miejsce sprzyjające swobodnej lekturze, na którą większość z nas nie ma czasu na co dzień. Niech kawa stanie się pretekstem do podarowania sobie chwili z książką. Zadbajmy o to, żeby trwała ona dłużej. Na pewno wewnątrz kawiarni przydadzą się wygodnie urządzone zakątki do czytania.

Literatura pod chmurką

W sezonie letnim zróbmy czytelnię na zewnątrz, pod parasolami lub pod zadaszeniem. Niezbędne okażą się wygodne meble do ogrodu. Tapicerowane fotele czy sofy zastąpmy meblami z technorattanu. Wyłożone miękkimi poduszkami meble sprawią, że goście na dłużej pozostaną w naszym świecie książek.

Categories Dom i Wnętrze
https://www.gama-sklep.com.pl/a/377-kuchnia-umeblowanie https://merikotka.com/obowiazkowe-i-nieobowiazkowe-ubezpieczenia-motocyklowe/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/200-komoda-w-salonie-aranzacje