TOP

PROGRAM HOTELOWY OGARNIAJĄCY CAŁY EXTRANET W BOOKINGU

Intensywna kampania reklamowa, wygoda użytkowania, mocne ukierunkowanie na turystę… To główne czynniki, które stoją za oszałamiającym wręcz sukcesem portalu rezerwacyjnego booking.com. Teraz praktycznie każdy hotelarz, który chce podkręcić swoje wyniki frekwencyjno-finansowe, musi być obecny w tym serwisie. A jako że ręczna obsługa extranetu to prawdziwy strzał w kolano, niezbędny staje się też program hotelowy.


Channel manager zrobi to za Ciebie

Sprawa jest banalnie prosta – zintegrowany z bookingiem system komputerowy pozostaje właściwie w ciągłym kontakcie z serwisem, a wszelkie dane przepływają w obie strony dosłownie w parę sekund. Tyczy się to zarówno nowych rezerwacji, jak też promocji, aktualizacji cennika itd. Nawet najbardziej obyty w internetach recepcjonista nie jest stanie zsynchronizować wszystkiego tak sprawnie i bezbłędnie, jak dobrze zaprogramowana aplikacja.

Warto tutaj wyróżnić channel managera NFHotel, który jest niezwykle elastyczny. Cały program uzyskał specjalną certyfikację od Booking.com, co samo w sobie stanowi najlepszą możliwą rekomendację. Korzystając z tego oprogramowania spokojnie można udostępniać wszystkie pokoje na portal rezerwacyjny, bez strachu o jakiekolwiek błędy przy przepisywaniu czy wiążący się z bolesnymi rezerwacjami overbooking.

Categories Ciekawe