TOP

Transport drogowy z telematyką

Samochody ciężarowe są kluczowym elementem w utrzymaniu gospodarki każdego kraju. Z ich pomocą każdego dnia odbywa się handel wymienny między firmami lokalnymi, państwowymi, ale również międzynarodowymi. Utrzymanie firm przewozowych jest niezwykle ważne – jednak bywa również trudne. Aby ułatwić sobie codzienną pracę warto jest wziąć pod uwagę transport drogowy z telematyką, która potrafi ułatwić życie każdego kierownika firmy TSL.

Dlaczego warto postawić na transport drogowy z telematyką?

Transport drogowy z telematyką jest o wiele prostszy, bezpieczniejszy i bardziej korzystny dla przedsiębiorcy! To dzięki telematyce nie jedna firma uratowała skradzioną ciężarówkę, poprawiła spalanie paliwa czy uniknęła usterek w trakcie jazdy. Jednym z najlepszych systemów telematycznych jest telematyka Dbkfleetmanagement stworzona przez Grupę DBK, która jak żadna inna firma zna się na branży przewozowej. Od niespełna 25 lat zajmuje się transportem dlatego telematyka Dbkfleetmanagement jest bardzo dobrze dopasowana do każdej firmy.

Dbkfleetmanagement posiada wiele zalet. Przede wszystkim warto nakreślić, że ze względu na innowacyjny tryb programowania system operacyjny jest wmontowywany w komputery pokładowe wszystkim samochodów floty. Dzięki temu jeżeli cokolwiek stanie się z danym pojazdem przedsiębiorca będzie o tym wiedział! Najlepsze jest to, że wystarczy jedynie kilka kliknięć, aby kontrolować własne samochody ciężarowe. Bowiem system telematyczny jest dostępny do pobrania zarówno na system operacyjny iOS jak i Android. W wyniku tego zarządzanie i kontrolowanie firmy może być wykonywane zdalnie – nawet z innego kraju! Jest to niezwykle wygodna opcja, którą uwielbiają wszyscy przedsiębiorcy.

Podsumowanie 

System telematyczny to najlepsze rozwiązanie technologiczne na jakie może sobie pozwolić każda firma przewozowa. Jest to aplikacja na miarę XXI wieku, która po prostu się opłaca! To inwestycja w bezpieczeństwo, ekonomię i spokój ducha, na które zasługuje każdy kierownik firmy TSL!

Categories Motoryzacja