TOP

Łóżko dla wymagających

Każdy z nas spędza w łóżku mniej więcej 1/3 całego swojego życia, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o swoją sypialnię. Łóżko to element wyposażenia, który ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i jakość życia. Jaki model będzie dla nas źródłem odpoczynku, nie rozdrażnienia i bólu pleców? Sprawdź!

Nie oszczędzaj na zdrowiu!

Bezsenne noce mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Bóle głowy, rozdrażnienie, problemy z koncentracją oraz większa podatność na choroby to tylko część zagrożeń, jakie niosą ze sobą nieprzespane noce. Stary, wysłużony materac i łóżko z niewłaściwym stelażem są jedną z często występujących przyczyn kłopotów ze snem.

Łóżko skrojone na miarę Twoich potrzeb

Większość producentów mebli oferuje łóżka wykonane z płyty meblowej, której jakość często pozostawia wiele do życzenia. Cienkie, elastyczne listwy w tego typu łóżkach szybko odkształcają się i pękają, a co za tym idzie – przestają spełniać swoją funkcję. Aby zyskać stabilne i równomierne podparcie dla materaca, warto wybierać łóżka wykonane w stu procentach z naturalnego drewna. Drewno jest materiałem szczególnie cenionym w meblarstwie. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć sprawiają, że meble z drewna pożądane są w każdym pomieszczeniu, począwszy od sypialni, poprzez salony, na wymagających łazienkach i kuchniach kończąc.

Ciekawe projekty łóżek z drewna oferuje marka . W sprzedaży znajdują się modne łóżka zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy. Możesz wybierać spośród ram wykonanych z drewna bukowego lub sosnowego. W rozbudowanej kolekcji znajdują się modele z materacami lub bez, łóżka niskie i wysokie lub przedłużone, dzięki czemu bez problemu znajdziesz łóżko idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

 

Categories Dom i Wnętrze