TOP

Hotel z dala od zgiełku i hałasu

Zapanowanie weekendowego wypadu za miasto jeszcze nigdy nie było tak proste – olbrzymia ilość hoteli, pensjonatów czy agroturystyk pozwala nam dowolnie wybierać kierunki podróży i korzystać z uroków okolicy. Nie musimy być jednak mieszkańcami stolicy, aby móc przyjechać nad piękne Jezioro Zegrzyńskie i zatrzymać się w jednym z tutejszych hoteli. Urok tej okolicy sprawi, że z pewnością szybko uda nam się podładować wewnętrzne akumulatory. Jak zaplanować taki wyjazd?

Pierwszy krok – wybór miejsca

Zalew Zegrzyński to miejsce doskonale znane Warszawiakom i mieszkańcom okolic. W okresie wiosenno-letnim na brzegach jeziora roi się od turystów, którzy szukają tu wytchnienia od zgiełku miasta. Duże zainteresowanie tym obszarem bardzo szybko zaowocowało rozrastającą się bazą hotelową. Dzisiaj decydując się na przyjazd w te strony możemy skorzystać z jednego z wielu hoteli, np. windsorhotel.pl.

Zdecydowana większość hoteli dla gości przyjeżdżających na weekendy przygotowała specjalne ofert. Poza zakwaterowaniem w komfortowych pokojach z łazienkami goście mogą również liczyć na obfite i smaczne śniadania. Jako goście hotelowi mogą oni również korzystać z hotelowego SPA lub też – odpłatnie- z zabiegów odnowy biologicznej. W hotelu znaleźć można także restaurację, w której zjeść można wspaniałe obiady czy kolacje. Wszystko to w pięknym otoczeniu oraz przy asyście pracowników hotelu, których zadaniem jest dbanie o komfort gości.

Jak spędzić czas nad jeziorem?

Wszystko zależy od pory roku w jakiej się tam zajdziemy. Wiosna i latem warto postawić na aktywny wypoczynek – wiele hoteli zaproponuje nam wypożyczenie rowerów, dzięki którym zwiedzimy okolicę. Warto także spacerować okolicznymi ścieżkami pomiędzy lasami i zagajnikami, poznając tutejszą przyrodę. W okresie jesiennym czy zimowym polecane są przede wszystkim spacery i poznawanie lokalnych atrakcji.

 

Categories Ciekawe
technorattan meble na taras parasol ogrodowy ekskluzywny ogrodowe meble z technorattanu