TOP

Zawsze w dobrym stylu

Być zawsze w dobrym stylu. Czy to w ogóle możliwe? Co to w ogóle oznacza? Dobry styl przecież to rodzaj wartości tak trudnej do określenia. Warto spróbować zdefiniować go na własną rękę. Dobry styl to sposób bycia przejawiający się w sposobie ubierania, dekorowania wnętrz, urządzania ogrodu. To lekkość, finezja, fantazja lub awangarda, futuryzm, nowoczesność. To także inspiracje przeszłością, które wprowadzamy do naszej rzeczywistości.

Pokochać ten styl

Stylowe wnętrze wymaga delikatności i pomysłowości. Oryginalności, która jednak wynika z cudownej prostoty. Taki projekt estetyczny realizują meble Helvetia, które stanowią przykład przepięknych przedmiotów. Wystarczy spojrzeć na ich zestawy sypialniane. Na przykład zjawiskowa sypialnia Harmony. W takim wnętrzu faktycznie można się poczuć wspaniale, odczuwając harmonię istnienia. Zgodność wszystkich elementów ze sobą, spójność formalna, doskonała kolorystka – oto jak meble decydują o dobrym stylu.

Stworzyć ten styl od podstaw

Nie tylko sypialnia czy salon może prezentować się stylowo. Także kuchnia wyróżni się w nieszablonowy sposób, gdy umieścimy w niej nowoczesne meble kuchenne – przedmioty modne a zarazem artystyczne. Warto kupować szafki kuchenne z rozmysłem, biorąc pod uwagę nie tylko ich funkcjonalność, ale także aspekt estetyczny.

Stwórzmy kuchenną stylizację od podstaw, zaczynając właśnie od wyboru mebli. Aranżacja prowansalska, skandynawska, glamour, rustykalna – te popularne style przejawiają się także w przedmiotach.

Stylowe mieszkanie czy dom z ogrodem

Być w dobrym stylu – to być w stylu zgodnym ze swoim wnętrzem i poczuciem piękna. Zdarza się oczywiście, że przekraczamy granice i tworzymy aranżacje, których inni nie uznają za udane i stylowe. Czasami jednak warto trochę odpuścić i wprowadzić do wnętrza akcent, który naprawdę zaskakuje.

Categories Dom i Wnętrze