TOP

Wakacje w Afryce – przeżyj prawdziwą przygodę!

Afryka stanowi jeden z najczęściej odwiedzanych kontynentów przez turystów – pociągają nas nie tylko wspaniałe krajobrazy, ale i egzotyczna przyroda, możliwość zapoznania się z życiem pierwotnych plemion. Topowi touroperatorzy oferują wiele dodatkowych atrakcji, takich jak safari, wycieczki nad jeziora czy zwiedzanie miast. Co warto zobaczyć będąc w Kenii?

Dzika przyroda Afryki!

Afryka to przede wszystkim dzika przyroda i możliwość obcowania z nią z na co dzień. Turyści oczywiście wybierają przede wszystkim moto-safari, czyli wycieczki jeepami w odległe zakątki sawanny, gdzie możliwe jest dostrzeżenie „Wielkiej piątki” – czyli słonia, nosorożca, bawoła, lwa i lamparta. Kierowcy jeepów są jednocześnie świetnymi przewodnikami, znają kryjówki zwierząt i pozwalają na ich obserwacje z bliska.
Podczas pobytu w Afryce warto także zajrzeć do Parku Narodowego Jeziora Nakura. Spotkamy tu setki wspaniałych zwierząt, takich jak flamingi czy strusie.
Wycieczki kenia na safari organizowane są każdego dnia – musimy być przygotowani na poranną pobudkę i powrót po zmroku!

Aby zobaczyć dzikie zwierzęta nie musimy jeździć na dalekie wycieczki kenia – wystarczy odwiedzić Giraffe Center. Jest to ośrodek opiekujący się żyrafami, położony w Nairobi. Żyrafy są tam praktycznie na wyciągnięcie ręki!

Categories Ciekawe
Industrialna półka typu loft do łazienki Wysoki stolik do kuchni https://beesafe.pl/porady/ile-sie-czeka-na-prawo-jazdy/