TOP

Technorattanowe meble idealne do nowoczesnego ogrodu

Przyglądając się stylowym, dopracowanym aranżacjom ogrodowym prezentowanym w internetowych katalogach nie sposób nie zauważyć, że główną rolę odgrywają w nich meble wyplatane z technorattanu. W czym tkwi tajemnica sukcesu stołów, krzeseł i huśtawek wykonanych z syntetycznej plecionki? Sprawdź!

Stwórz ogród marzeń

Technorattan opanował modne ogrody prywatne i zewnętrzne przestrzenie publiczne już kilka sezonów temu. Mimo zmieniających się trendów moda na technorattan nie przemija. I trudno się dziwić. Komplety technorattanowe zawierają w sobie wszystko, co mile widziane jest w wymagającym, zewnętrznym środowisku – lekkość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz naturalne wykończenie. W przeciwieństwie do większości mebli ogrodowych, modele z technorattanu nie wymagają stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani stosowania zabezpieczeń poza sezonem.

Wybór dostępnych modeli jest niezwykle szeroki. W dobrych sklepach, na przykład w sklepie internetowym oltre.pl, znajdziesz szeroki wybór różnorodnych modeli zachwycających swoim designem – luksusowe kanapy o modułowej budowie, regulowane leżaki, komplety składające się ze stołów i krzeseł, zabudowane, jednoosobowe huśtawki.

Ekologiczne rozwiązania

Wymieniając walory nowoczesnych kompletów z technorattanu, nie sposób nie wspomnieć o ich ekologiczności. Podczas produkcji, a następnie użytkowania mebli z syntetycznego materiału nie wydzielają się żadne toksyczne związki, które mogłyby zaszkodzić środowisku naturalnemu. Co więcej, po wyjątkowo długim okresie użytkowania (technorattanowe umeblowanie jest w stanie przetrwać w nienaruszonym stanie nawet około 20 lat) komplet może zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

Categories Dom i Wnętrze
.pl hsmsapk.com icalcom.pl