TOP

Targi Ślubne – Gdańsk stolicą mody ślubnej!

Targi Ślubne to impreza, której nie można pominąć! Jeśli planujesz ślub i wesele, to z pewnością warto się na nie wybrać. Można tam zaczerpnąć masę inspiracji, a także poznać najnowsze, światowe trendy w zakresie strojów oraz dekoracji.

Moda ślubna

Wybór sukienki i garnituru to bardzo ważny element przygotowań do wesela. Wiele par pozostawia jednak kwestię wyboru przypadkowi, a na ubrania decydują się w ostatnim momencie. To duży błąd! Zamiast tego dnia wyglądać olśniewająco, wiele osób wygląda przeciętnie.

Rozwiązaniem tego problemu mogą być Targi Ślubne. Gdańsk jest kolejnym miejscem, gdzie takie imprezy są regularnie organizowane! To właśnie pokazy mody i najnowszych kolekcji od polskich i światowych projektantów są powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się wziąć udział w tej imprezie. W żadnym innym miejscu nie ma bowiem możliwości obejrzenia kilkunastu pokazów mody ślubnej dziennie.

Oprócz licznych strojów, także tych przeznaczonych dla druhen i dla gości, można zapoznać się z pięknymi modelami obrączek ślubnych czy też zaproszeń weselnych. Na Targach organizowane są różne konkursy, które pozwalają wygrać bardzo cenne nagrody.

Kiedy warto się wybrać na Targi Ślubne?

Targi najlepiej odwiedzić zaraz przed rozpoczęciem sezonu ślubnego. Z jednej strony należy zacząć przygotowania jak najszybciej, ale nie ma też co nadmiernie się śpieszyć. Jeśli planujecie ślub dopiero za dwa lub trzy lata, warto poczekać. Moda ślubna zmienia się co roku, więc nawet jeśli podejmiecie już jakąś decyzję, to może ona się zdeaktualizować.

Wybierając się na Targi Ślubne, warto znać wstępną datę ślubu i wesela. Na pewno sprawdzi się to w sytuacji, jeżeli będziemy chcieli poznać wolne terminy zespołu, fotografa czy kamerzysty.

Najbliższe Targi w Gdańsku

Targi Ślubne w Gdańsku to impreza cykliczna, która odbywa się co roku. Najbliższe Targi planowane są na 29 stycznia 2017 roku. Odbędą się one w hali Amber Expo przy ulicy Żaglowej. Koniec stycznia to optymalny czas na zobaczenie takiej imprezy, warto się tam pojawić!

Categories Ciekawe