TOP

Szczupła sylwetka bez wysiłku

Kolejna dieta cud, wyciskanie siódmych potów na siłowni, wielkie nadzieje, a potem wielkie rozczarowanie… Kto z nas nie zna tego schematu? Większość zachwalanych przez celebrytki czy trenerki sposobów na szybkie zrzucenie kilogramów w praktyce zawodzi. Wszystkim tym, którzy chcą wreszcie szybko i skutecznie wyszczuplić swoją sylwetkę, z pomocą przychodzi niezawodna medycyna estetyczna. Jaki zabieg przybliży Twoją sylwetkę do ideału? Sprawdź!

Lipoliza iniekcyjna

Inwazyjne operacje plastyczne wymagające hospitalizacji i rekonwalescencji są już historią! Dzięki nowoczesnym metodom możesz szybko, bezboleśnie i w pełni bezpiecznie zredukować ilość tkanki tłuszczowej w miejscach, które najtrudniej wyszczuplić. Na czym polega rewolucyjna kuracja?

Lipolizę w uproszczeniu nazwać można zabiegiem modelowania sylwetki, polegającym na umieszczeniu w wybranych partiach ciała specjalnie przygotowanego preparatu rozbijającego komórki tłuszczowe na glicerol i kwasy tłuszczowe, które transportowane są do wątroby i rozkładane w procesie przemiany materii, a następnie wydalane z organizmu. Substancja aktywna wprowadzana jest do ciała metodą iniekcyjną. W przeciwieństwie do zabiegu liposukcji, lipoliza nie pozostawia zniekształceń na skórze.

Ile trwa zabieg?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej trwa zazwyczaj około 30-45 minut. Zanim pacjent podda się kuracji, musi odbyć konsultację lekarską. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić drobne dolegliwości (niewielki obrzęk, wrażliwość na dotyk czy zasinienie), które nie utrudniają normalnego, codziennego funkcjonowania. Więcej praktycznych informacji na temat lipolizy i innych nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz na stronie filine.pl.

 

Categories Zdrowie i Uroda
https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/ https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/ zobacz wiecje