TOP

Srebrne kolczyki – idealny prezent Gwiazdkowy!

Wraz z nadejściem grudnia, rozpoczyna się także czas, w którym wszyscy Polacy zaczynają wielkie przygotowania do świąt. Sprzątanie, gotowanie potraw, przystrojenie domu i zakup choinki – to tylko niektóre z obowiązków, przed którym stajemy. Największym wyzwaniem jest jednak kupno prezentów. Te muszą być przecież wyjątkowe – co roku inne i oczywiście trafiające w gusta naszych najbliższych.

Statystyki portali aukcyjnych pokazują, że niestety duża część kupowanych przez nas podarunków jest chybiona i po świętach trafia ponowne do internetowej sprzedaży. Szczególnie duży problem z wyborem prezentów mają mężczyźni, którzy nie zawsze znają preferencje swoich partnerek.

Jak zatem wybrać prezent, który na pewno spodoba się żonie, ale także np. naszej mamie lub córce?

Trafionym podarunkiem na pewno będzie biżuteria, np. kolczyki srebrne z cyrkoniami, które można nosić zarówno na specjalne okazje, ale także na co dzień. W internecie znajdziemy wiele stron z inspiracjami, które pomogą nam w wyborze idealnego modelu i w odpowiedniej dla nas cenie. Kolczyki mogą bowiem kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

I tak, jeżeli szukamy prezentu dla córki, zdecydować możemy się np. na klasyczne srebrne kolczyki wkrętki z małą cyrkonią, albo bardziej odważne rozwiązanie – srebrne nausznice, np. w kształcie piór czy skrzydeł. To obecnie jeden z najmodniejszych typów kolczyków, który z pewnością każda dziewczyna chciała by mieć w swojej kolekcji.

Dla żony lub mamy wybrać możemy z kolei kolczyki srebrne z cyrkoniami w fantazyjnym kształcie łzy czy serca.

Jeżeli natomiast wiemy, że obdarowywana przez nas osoba lubi dużą biżuterię ze srebra, nie bójmy się zdecydować na długie wiszące kolczyki. I to najlepiej takie, ze świecącymi kamyczkami różnej wielkości. Taką srebrną biżuterię każda kobieta chętnie założy na wszelkiego rodzaju eleganckie wyjścia.

Categories Ciekawe
leinfor.pl niatedlumbardisc.net hsmsapk.com