TOP

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej na drugi podbródek

Drugi podbródek z pewnością nikomu nie dodaje urody oraz uroku. To defekt kosmetyczny, który powstaje w związku z odkładaniem się nadmiaru tkanki tłuszczowej właśnie w tej części twarzy. Twarz wygląda na bardziej nalaną i gubi się jej ładny owal. To problem każdej z płci. Czy jest jakiś konkretny i naprawdę skuteczny sposób na drugi podbródek?

Jak zlikwidować drugi podbródek w gabinecie medycyny estetycznej

Z drugim podbródkiem nikt nie poradzi sobie bez pomocy specjalisty. Potrzebna jest interwencja ze strony lekarza medycyny estetycznej. Tylko w ten sposób można naprawdę skutecznie i na długo poradzić sobie z drugim podbródkiem. Na początku należy umówić się na konsultację z lekarzem. Oceni on stan rozwoju drugiego podbródka i wybierze najlepszą z metod. Lekarze medycyny estetycznej mają spory wachlarz możliwości. Najpopularniejsze obecnie metody to laser, lipoliza iniekcyjna, endermologia lub nici liftingujące PDO. Metodę wybiera się w zależności od preferencji pacjenta i stopnia zaawansowania drugiego podbródka.

Podwójny podbródek – metody z gabinetu medycyny estetycznej

Podwójny podbródek w gabinecie medycyny estetycznej może być usunięty raz na długi czas. Niestety, nie raz na zawsze. Żadna z tych metod nie gwarantuje, że po kilku latach tkanka tłuszczowa znów nie zgromadzi się w tej części ciała. Jak zlikwidować drugi podbródek w gabinecie medycyny estetycznej? Doskonałą metodą jest na przykład lipoliza iniekcyjna. To właśnie w trakcie tego zabiegu lekarz wprowadza do tkanek skóry preparat rozpuszczający tkankę tłuszczową. Jest ona tam dosłownie niszczona, a następnie usuwana na zewnątrz. Dla osiągnięcia doskonałych efektów, na ten zabieg trzeba będzie zgłosić się kilka razy. Kolejne skuteczne metody to między innymi laserowe usuwanie drugiego podbródka. Prowadzi ono do tego, że skóra jest ujędrniana i obkurczana, przy pomocy lasera pobudzana do regeneracji. W tym przypadku to lekarz również musi ocenić, ile razy pacjent będzie musiał stawić się w gabinecie medycyny estetycznej.

Nici liftingujące na drugi podbródek

Ostatnia metoda często wykonywana w gabinetach medycyny estetycznej to nici liftingujące PDO. To specjalne nici, które lekarz dosłownie wprowadza pod skórę i zaczepia za pomocą haczyków. Ich zadaniem jest mechaniczne liftingowanie skóry i naciąganie jej. Nici są całkowicie bezpieczne i doskonale wrastają się w tkanki, a później po prostu się w nich rozpuszczają.

Categories Zdrowie i Uroda
endingwisconsin.org eonlinemall.com zobacz