TOP

Scholler Allibert to dobry wybór przy zakupie palet?

Skrzyniopalety do składania to coś, co przydaje się dosłownie w każdej działalności gospodarczej. Bez względu na to, czy jest to branża produkcyjna czy spożywcza. Skrzyniopalety to świetne rozwiązanie do przechowywania zarówno drobnych, jak i nieco większych gabarytowo wyrobów.

Składane palety – dlaczego warto je kupić?

    • Porządek

Każdy, kto choć raz pracował w branży produkcyjnej wie, jak bardzo palety ułatwiają pracę. Można byłoby oczywiście wybrać palety z naturalnego drewna, jednak one nie są tak wytrzymałe i szybko niszczeją, pozostawiając wiele odłamków, które tylko zanieczyszczają otoczenie.

Składane palety z tworzywa sztucznego są w tej kwestii o niebo lepsze. I ze względu na to, że się tak szybko nie niszczą, i ze względu na to, że są higieniczne. W łatwy sposób można je wyczyścić – wystarczy do tego woda z mydłem i ściereczka lub preparat do dezynfekcji – jeśli zależy pracodawcy na bardziej sterylnym przechowywaniu produktów, na przykład żywności.

Takie skrzyniopalety do składania pozwalają utrzymać porządek w magazynie. Można je piętrować mając pewność, że nic się nie zawali i nie zniekształci pod wpływem ciężaru.

    • Utylizacja

Skrzyniopalety składane, które wykonane są z tworzywa PP (polipropylen), w całości można poddać recyklingowi. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, gdyż po pierwsze – nie tworzy się góra bezużytecznych śmieci; po drugie – nie trzeba tracić pieniążków na coś, co za chwilę zostanie wyrzucone bądź spalone; po trzecie – pozwala na ponowne przetopienie zużytej palety i wykonanie z tego materiału zupełnie nowej. Plastik to materiał wielokrotnego użytku.

    • Szerokie zastosowanie

Skrzyniopalety do składania można stosować nawet w automatycznych magazynach. Dlaczego? Dlatego, że nie ma najmniejszej obawy przed tym, że jakiś kawałek z niej odpryśnie i uszkodzi inną maszynę. Palety plastikowe są w całości wykonane z polipropylenu – nie ma więc w nich żadnych gwoździ czy nitów, które mogłyby poluzować całą konstrukcję. Są lepsze od drewnianych, które w mgnieniu oka mogą się uszkodzić i rozpaść.

Gdzie zakupić skrzyniopalety składane?

Składane palety najlepiej jest zakupić u pewnego producenta. A nim niewątpliwie jest Schoeller Allibert, który swoją siedzibę ma w Zabrzu. Swoje przeszło pięćdziesięcioletnie doświadczenie w branży, daje gwarancję tego, że jest to wiarygodny partner biznesowy, od którego z powodzeniem można zamawiać skrzyniopalety i inne opakowania zwrotne. Schoeller Allibert to wysoka jakość wyrobów i profesjonalne podejście do tematu.

Categories Ciekawe
icalcom.pl forum.org hsmsapk.com