TOP

Różne rodzaje skrzynek na piwo

Obecnie na rynku przeważają skrzynki na piwo i na podobne napoje, które wytwarzane są z plastiku. Tego rodzaju skrzynki są zdecydowanie lżejsze niż skrzynki drewniane, które były stosowane w przeszłości. Plastikowe kraty piwa są łatwe w transporcie i nie chłoną wilgoci, dzięki czemu mogą być składowane na dworze i w piwnicach.

Rodzaje skrzynek na piwo

Istnieją różne rodzaju skrzynek na piwo, które różnią się od siebie przeznaczeniem, a także estetyką wykonania. Zarówno duże, jak i małe koncerny piwowarskie, wybierają najczęściej unikalne projekty skrzynek, ponieważ chcą się wyróżnić. Zwracająca uwagę skrzynka do piwa posłuży marce za skuteczną reklamę. Wybierając dany rodzaj skrzynki na piwo, należy pamiętać o swoich potrzebach, a także o cenach tego rodzaju akcesoriów transportowych.

Skrzynka na multipaki

Na szczególną uwagę zasługuje specjalna skrzynka na multipaki, która pozwala na przewóz kilku kartonowych multipaków szklanych butelek z piwem. Tego rodzaju transporter plastikowy został zaprojektowany specjalnie z myślą o przewozie kartonowych multipaków, a uwagę zawraca przede wszystkim jego funkcjonalność. Krata piwa cena jest wyjątkowo przystępna, co zasługuje na szczególną uwagę. Ta skrzynka do piwa posiada również specjalistyczną ruchomą wkładkę oraz podwójne dno. Te rozwiązania ułatwiają późniejszy transport pustych butelek.

Skrzynki z etykietami IML

Doskonałe do celów reklamowych jest natomiast specjalne opakowanie IML. Taka skrzynka piwa cena również jest wyjątkowo atrakcyjna, Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim estetyka wtapianych w skrzynkę etykiet. Tego rodzaju etykiety odznaczają się nieporównywalnie wysoką jakością i zdecydowanie zasługują na szczególną uwagę. Oczywiście nie bez znaczenia jest również odporność tego rodzaju nadruków na działanie światła słonecznego.

Klasyczna skrzynka do piwa

W sprzedaży dostępne są również klasyczne skrzynki do piwa, które wyróżniają się prostym stylem. Tego rodzaju skrzynka piwa cena jest bardzo niska, dzięki czemu tego rodzaju klasyczne skrzynki są bardzo ekonomicznym wyborem. Krata piwa cena jest niska, jednak należy pamiętać również o tym, że tego rodzaju skrzynki odznaczają się dużą wytrzymałością i są odporne na uszkodzenia, na które naraża je transport. Każda piwowarnia powinna zainwestować w swojej własne skrzynki.

Categories Biznes