TOP

Reklama na wagę złota

Jaka jest współczesna reklama? Coraz bardziej emocjonalna i kontekstowa. Oczywiście nadal zalewają nas gazetki reklamowe, w których w dosadny sposób namawia się do zakupu danego produktu. Także w telewizji oglądać wciąż można reklamy oparte na podaniu informacji i prezentacji towaru czy usługi. Często są one bardzo złej jakości. Oprócz tego znajdziemy jednak wiele ciekawych przykładów reklamy, która zmienia się coraz bardziej w kierunku projektów artystycznych.

Reklama i wyobraźnia

Dobre reklamy przypominają małe dzieła sztuki. Zarówno jeśli chodzi o zdjęcia umieszczane w gazetach czy na billboardach jak i o spoty reklamowe. Te pierwsze zbliżają się do fotografii artystycznej, te drugie do sztuki filmowej, w której umiejętnie wykorzystuje się kadr i narrację. Do przygotowania nowoczesnej reklamy nie wystarczy tylko znajomość produktu, ale potrzebna jest jeszcze wyobraźnia, talent plastyczny, literacki, filmowy.

Reklama i programy

Przyda się też na pewno umiejętność pracy z nowoczesnymi programami takimi jak After Effects. Na cgwisdom.pl nauczymy się tego bez trudu na profesjonalnych kursach online: Kurs – 3ds Max – After Effects – Wykonanie packshotu produktu; Kurs – After Effects CC 2015 – Podstawy; Kurs – After Effects – Animacja 2D w stylu motion design. Oprócz tego CG Wisdom oferuje kursy z innych dziedzin: kurs Android od podstaw czy kurs programowania C++.

Reklama i emocje

Praca w programie After Effects to tworzenie niezwykłych animacji reklamowych. Takich, które opierać będą się na ruchu, także na ruchu emocji. Po opanowaniu tego programu spełnienie wizji reklamy, którą mamy w głowie, stanie się prostsze, niż myśleliśmy. Nauczymy się przygotowywać animacje gotowe do umieszczenia w Internecie. Niebanalne, niezwykłe, nietuzinkowe – o to przecież chodzi we współczesnej reklamie. Żeby się wyróżnić i poruszyć.

Categories Ciekawe
https://beesafe.pl/porady/auto-miejskie-do-15-tys-zlotych/ zobacz wiecej zobacz wiecje