TOP

Projektujemy miejsce wypoczynkowe – duży stół ogrodowy

Wypoczynek wśród zieleni i na świeżym powietrzu to świetna opcja na lato. Nie musimy wyjeżdżać daleko, aby wypocząć blisko natury – wystarczy własny ogród czy taras. Szukając inspiracji na ciekawą aranżację wybierzemy duży stół ogrodowy i wygodne krzesła – meble te pozwolą na stworzenie punktu centralnego w miejscu wypoczynkowym i jego dalszą aranżację.

Duży stół ogrodowy – jaki model wybrać?

Różnorodność modeli mebli ogrodowych sprawia, że mamy praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne: producenci oddają w nasze ręce rozbudowane komplety meblowe, w których znajdziemy duży stół ogrodowy, ale również wygodne krzesła czy fotele, nowoczesne leżanki ogrodowe, obszerne sofy narożne, sofy dwuosobowe. Decydując się na duży stół ogrodowy przede wszystkim zwracajmy uwagę na to, z jakich materiałów jest on wykonany: poza estetyką stół taki musi być również odpowiednio zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Stół ogrodowy z technorattanu

Meble technorattanowe od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Projektanci oddają w nasze ręce produkty projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, dopasowane do wysokich oczekiwań klientów. Meble takie tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia – stół ogrodowy posiada lekki stelaż aluminiowy, malowany proszkowo. Konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, jak również przed pojawianiem się ognisk korozji. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – syntetyczny materiał nie chłonie brudu, wilgoci, nie jest podatny na promieniowanie UV. Takie tworzywo na długi czas zachowa wspaniały, żywy kolor. Aby zachować duży stół ogrodowy w doskonałej formie przez długie lata zaleca się stosowanie pokrowców ogrodowych, które pozwolą na ich przykrycie w okresie jesieni i zimy czy przedłużającej się nieobecności w domu.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
earchmarket24.com Stolik pomocniczy na laptopa alive.org