TOP

Pokój dla chłopaka – trzy style

Projektując pokój dla chłopca, chłopczyka czy chłopaka – należy kierować się nie tylko funkcjonalnym aspektem pomieszczenia, ale także szczególną atmosferą wnętrza. Dzieci lubią mieć coś, co w jakimś sensie je wyróżnia i dookreśla – co pomaga im tworzyć podmiotowość. Dotyczy to zarówno dziewczynek jak i chłopców, tych mniejszych i tych niemal już dorosłych. Oto trzy propozycje stylistyczne w chłopięcym stylu.

W morskim lub słonecznym stylu

Na gama-sklep.com.pl przekonamy się, że stworzenie interesującego pokoju dla chłopca lub dziewczynki wcale nie jest takie trudne. Wraz z Gamą odkryjemy różne stylizacje, poszukując odpowiedzi na pytanie, jak urządzić pokój młodzieżowy dla chłopaka.

Oto propozycja w duchu morskich wypraw. Świetna dla małych i większych chłopców – kolekcja Mobi B od Meblar. Połączenie bieli i niebieskiego wpadającego w turkus pomoże stworzyć wnętrze dla małego eleganta. Nad wyraz praktyczne, bo mamy tu po prostu wszystko: szafę narożną, regały, komodę, biurko, półkę wiszącą, szafkę nocną, łóżko. Możemy też zdecydować się na zestaw w kolorze biało-żółtym. Energetyczny i wprawiający w dobry nastrój.

W bajkowym stylu

Dla małych chłopców w Gamie znajdziemy uroczy zestaw Simba od Gawin Meble. Właściwie z powodzeniem można go ustawić już w pokoju noworodka, gdzie idealnie posłuży do zgromadzenia ubranek i artykułów do pielęgnacji. Potem meble zmienią się razem z dzieckiem. Wprowadzą go w bajkowy świat zabawy i nauki. Wówczas przyda się biurko Simba. Zestaw ten sprawdzi się też w pokoju młodzieżowym.

W rockowym stylu

Natomiast dla nastolatka, znajdującego się u progu dorosłości, polecamy kolekcję Tommy od Jurek Meble. Meble te mogą one posłużyć jako baza do stylizacji w rockowym stylu. Nawiązują one do prostoty i designu przedmiotów postindustrialnych. Prezentują się nowocześnie, czy wręcz awangardowo.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz wiecej https://myvatn.org Kolory do salonu