TOP

Podkład pod panele podłogowe – Quick Step  

 

Podkład Quick Step jest wysokiej jakości wsparciem służącym swoimi usługami zarówno klientom paneli podłogowych jak i samym panelom. Przed układaniem paneli podłogowych Quick Step trzeba postawić na odpowiedni podkład, który niekiedy jest kluczowy w przypadku funkcjonowania całej podłogi. Jakie zalety funkcjonalne posiada wysokiej jakości podkład Quick Step?

 

Podkład Quick Step dla paneli laminowanych

 

W przypadku paneli laminowanych podkład Quick Step jest niesamowicie ważny. Nie tylko wyrównuje powierzchnię i zapewnia komfortowy montaż paneli, ale również dodaje swoje ,,5 groszy” do funkcjonalności. W sklepach można znaleźć różnorodne podkłady różniące się od siebie parametrami. Do najpopularniejszych z nich zalicza się:

 

– Podkład Quick Step typu wyciszającego; bardzo często zdarza się sytuacja kiedy w nocy bądź nad ranem inni domownicy poruszają się chodząc po panelach. Aby kroki czy skrzypienie nie obudziło innych domowników warto zdecydować się na podkład wyciszający. Bardzo dobrze amortyzuje on każdy krok gwarantując, że panele nie obijają się o siebie, ale i podłoże. Dzięki temu maksymalne wyciszenie otoczenia jest gwarantowane!

 

– Podkład Quick Step typu wodoodpornego; aby ochronić swoje panele przed wilgocią bardzo ciekawym wyborem jest wodoodporny podkład Quick Step. Wilgoć jest jednym z największych wrogów wszystkich paneli. Potrafi zniszczyć je od wewnątrz. W wyniku tego montując panele w kuchni czy przede wszystkim w łazience postawienie na wodoodporny podkład Quick Step jest koniecznością.

 

– Podkład Quick Step izolujący; podkład izolujący bardzo dobrze sprawdza się w przypadku chłodnych powierzchni, które łatwo przepuszczają chłód. Ten typ podkładu odizoluje zimno od paneli sprawiając, że ich powierzchnia będzie automatycznie o wiele cieplejsza.

 

Podsumowanie

 

Podkład Quick Step jest obowiązkowym punktem na liście zakupów podczas wyposażania swojego mieszkania w panele laminowane. Nie warto oszczędzać na podkładzie – w przeciwnym razie jakość paneli może szybko się pogorszyć.

 

Categories Dom i Wnętrze
niatedlumbardisc.net leinfor.pl splanet4haiti.org