TOP

Nowoczesna spacerówka – jaki model wybrać?

Szukając idealnego wózka dla naszego dziecka zazwyczaj rozważamy wybór pomiędzy nowoczesnymi wózkami 3w1 a całorocznymi spacerówkami. W przypadku drugiego modelu użytkownicy podkreślają przede wszystkim lekkość, zwrotność oraz funkcjonalność. Jakimi cechami odznacza się jeszcze wózek spacerowy?

Spacerówka odpowiednia do użytkowania przez cały rok!

Jeszcze do niedawna wózki spacerowe dedykowane były do użytkowania w okresie od wiosny do jesieni. Wynikało to z ich budowy oraz zastosowanych materiałów. Dzisiaj sytuacja jest zupełnie odwrotna – nowoczesne spacerówki to wózki doskonale sprawdzające się przez cały rok, zarówno latem, jak i zimą. Wynika to głównie z ich konstrukcji, jak i zastosowanych materiałów. Spacerówki zaskoczą nas elegancją, precyzją wykonania oraz świetnymi parametrami technicznymi.

Nowoczesne wózki spacerowe dedykowane są dla dzieci samodzielnie siadających (a więc od 6 miesiąca życia), aż do momentu ukończenia 3 lat. Spacerówka będzie idealnym towarzyszem codziennych wypadów na miast, zarówno po zakupy, jak i do parku czy lasu. Dzięki systemom amortyzacji nie musimy martwić się podłożem – wózek taki świetnie poradzi sobie zarówno na klasycznych chodnikach, jak i podczas spaceru po szutrze. Wózek prowadzi się lekko dzięki aluminiowej, składanej ramie. Zastosowanie tego materiału pozwoliło na znaczne zmniejszenie ostatecznej wagi wózka. Dodatkowo jest on składany, przez co bez trudu zapakujemy go do bagażnika samochodowego.

Wygoda przede wszystkim dla dziecka

Wózek spacerowy ma zapewniać komfort dziecku – nie ma co do tego wątpliwości. Nowoczesne wózki spacerowe posiadają komfortowe siedziska z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa i podnóżkami, a dodatkowa barierka chroni dziecko przed upadkiem. Wózki posiadają regulowane siedziska oraz szerokie budki chroniące przed promieniowaniem UV oraz deszczem.

 

 

Categories Uncategorized