TOP

Nowoczesna patelnia, funkcjonalne garnki – postaw na wygodę w kuchni!

Nasza wygoda w kuchni zależy od wielu czynników – jednym z nich są dopasowane do naszych potrzeb garnki i patelnie. Obecnie producenci tego typu sprzętu oferują nam ciekawe rozwiązania, które pozwolą nam na odkrywanie zupełnie nowych smaków i aromatów w kuchni. Co warto o nich wiedzieć? Co wybrać?

Smażenie znacznie zdrowsze!

Smak smażonych potraw kocha większość z nas – bez znaczenia ma to, czy smażymy ulubione mięsa, ryby czy też warzywa. Smak potraw smażonych jest nie do podrobienia. Musimy jednak pamiętać, że smażone potrawy są wysokokaloryczne – wynika to przede wszystkim z konieczności zastosowania tłuszczów do smażenia.

Dzisiaj smażenie może być znacznie prostsze i zdrowsze – patelnia z powłoką ceramiczną pozwoli nam na wydobycie ulubionych smaków ze smażonych potraw i przygotowanie ich na minimalnej ilości tłuszczu. Dzięki powłokom ceramicznym zmniejsza się też ryzyko przypalania potrawy. Nowoczesne patelnie z powłokami ceramicznymi to idealne rozwiązanie, zarówno w naszych kuchniach, jak i w kuchniach restauracyjnych, gdzie oczekiwana jest najwyższa jakość.

Garnki, które zmienią nasze przyzwyczajenia podczas gotowania!

Codzienne przygotowanie potraw może okazać się nużące, kiedy nie mamy pomysłów na nowe dania. Problem ten w mig rozwiążemy dzięki licznym portalom z przepisami kulinarnymi. Warto jednak mieć świadomość, że na jakość i smak przygotowywanych potraw ma również wpływ jakość samych garnków. Nowoczesne garnki proponowane przez topowych producentów zaskoczą nas nie tylko wysoką jakością wykonania, ale i designem.

Garnki sprzedawane są w kompletach składających się z kilku lub kilkunastu elementów. Wśród nich znajdziemy niewielkie rondelki, jak i duże garnki o pojemności 5-7 litrów. Garnki uzupełniane są o wygodne uchwyty i rączki, lejki, cedzaki i wewnętrzne miarki do odmierzania płynów.

Categories Dom i Wnętrze