TOP

Noclegi w Poroninie – jakie wybrać i na co zwracać uwagę?

Podhale to świetne miejsce na spędzenie kilku dni i zrelaksowanie się. Region ten znany jest przede wszystkim jako świetne miejsce dla narciarzy, my przekonujemy jednak, że doskonale poczują się tu osoby szukające ciszy i spokoju. Gdzie szukać noclegu? Oczywiście w Poroninie!

Czy noclegi w Poroninie są drogie?

Zdecydowanie nie. Najdroższe noclegi na Podhalu znajdziemy oczywiście w Zakopanem – tam ceny bywają znacznie zawyżone w stosunku do jakości. Decydując się na pobyt w Poroninie nie tylko zapłacimy mniej za wyższy komfort, ale również możemy zrobić z tego miejsca doskonałą bazę wypadową. Noclegi w Poroninie z pewnością nie zrujnują naszej kieszeni.

Na co zwracać uwagę wybierając noclegi w Poroninie?

Podstawą w poszukiwaniu fajnych noclegów jest oczywiście cena – będzie ona wynikać z takich zagadnień jak jakość noclegu, ale i obecność łazienki, TV, dostępu do Internetu czy oddalenia od centrum miasta. Jeśli poruszamy się samochodem bardzo ważne jest to, aby przy posesji znajdował się prywatny parking, najlepiej strzeżony. Dzięki temu będziemy mogli spać spokojnie bez obawy o zarysowanie samochodu. Wiele noclegów oferuje także wyżywienie – warto o to dopytać podczas ustalania rezerwacji. Noclegi willamajerczyk.com są jednymi z najchętniej wybieranych na Podhalu!

 

Categories Ciekawe