TOP

Narzędzie do skutecznej reklamy? Tablice kredowe gastronomiczne sposobem na chwytliwą i niebanalną reklamę. Sprawdź ofertę Wally!

W wielkich miastach na jednej ulicy znajduje się nawet kilkanaście lokali gastronomicznych zaraz obok siebie. Powoduje to, że klient ma dużo możliwości gdzie dobrze wypić i zjeść. Puby, bary, restauracje muszą się czymś wyróżnić, aby sprowadzić klienta do siebie. Pracownicy zachęcają do wejścia, rozdają ulotki lub mają inne sposoby na prezentację oferty. Jednym z nich są np. tablice promocyjne tzw. potykacze. Umieszczane są na nich informacje odnośnie aktualnego menu, promocji oraz dzisiejszych wydarzeń. Tablice kredowe przyciągają wzrok klientów i jest to wygodne narzędzie do promocji oferty.

Tablica kredowa gastronomiczna – odmień wnętrze restauracji i prezentuj w ciekawy sposób menu

Wiele osób ze społeczeństwa jest wzrokowcami i zapamiętuje zapisane informacje w postaci grafik lub zapisanych liter na przykład za pomocą kredy. Tak oto tablice kredowe gastronomiczne będą doskonałym rozwiązaniem dla restauracji, lodziarni czy kawiarni i prezentować aktualne menu z oferty. Jej montaż jest bardzo prosty. W sklepie internetowym Wally masz do wyboru dwa systemy mocowania – w formie folii samoprzylepnej lub tablicy na podkładzie PCV. Obie z nich spełnią swoją rolę w odpowiedni sposób, a klienci będą zadowoleni z zastosowania wizualnych rozwiązań. Masz w głowie ciekawy projekt? Wejdź na https://wally.com.pl/k1447,tablice-dla-gastronomii.html i zamów swoją dedykowaną tablicę kredową. 

Pisz, rysuj i twórz kreacje reklamowe. Tablice promocyjne kredowe wabikiem na klientów

Tablice promocyjne są wygodnym narzędziem, aby zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą. Od teraz nowy drink, danie szefa kuchni lub wieczorna impreza nie ujdzie im uwadze. Potykacze funkcjonują od lat i sprawdzają się w wielu lokalach gastronomicznych czy kawiarniach. Zadbaj o kreatywną reklamę sklepu czy firmy i wykorzystaj potencjał tablicy kredowej gastronomicznej kupując ją w Wally!

 

Categories Ciekawe