TOP

Na jakich imprezach sprawdzi się fotobudka

Fotobudka to atrakcja znana już chyba wszystkim. Służy ona do wynajmowania na różnego rodzaju imprezy towarzyskie, podczas których goście mogą robić sobie samodzielnie zdjęcia indywidualnie lub w grupie, którym następnie są na miejscu drukowane. Dawniej modne były aparaty Polaroid od razu drukujące zdjęcia. Fotobudka działa właśnie na tej zasadzie.

Fotobudka Śląsk na studniówki

Początek roku to zawsze czas studniówek. To właśnie wtedy uczniowie klas maturalnych bawią się na swoim balu, który później wspomina się latami. Współcześnie stałym elementem udanej studniówki jest nie tylko polonez, czyli jeden z tradycyjnych polskich tańców, ale też właśnie fotobudka. Jeżeli studniówka jest organizowana dla kilku klas w jednym terminie, jej wynajem na całą imprezę naprawdę nie obciąży mocno budżetu uczniów. To będzie dosłownie kilkanaście zł od osoby, dzięki którym powstaną świetne pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi, z tego niezapomnianego balu.

Fotobudka Śląsk na 18-ste urodziny

Jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka to symboliczna granica pomiędzy dzieciństwem a dorosłością czyli 18-stka. Fajnie jest zorganizować tą imprezę i zaprosić przyjaciół oraz rodzinę, aby wspólnie świętować przekroczenie tego granicznego wieku. Jeżeli to przyjęcie urodzinowe jest planowane dla dużej liczby gości, na przykład dla znajomych z klasy szkolnej, przyjaciół oraz znajomych z innych sfer życia nastolatka, warto pomyśleć o wynajmie fotobudki. Będzie to naprawdę fajna atrakcja, z której młodzież z pewnością chętnie skorzysta. W końcu współcześni młodzi ludzie żyją w czasach, w których zdjęcia robi się praktycznie non stop.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta fotobudka Śląsk.

Fotobudka Śląsk na wesele

Fotobudka To również doskonała atrakcja na przyjęcie weselne. Można ją zorganizować nawet w przypadku wesela na świeżym powietrzu, trzeba tylko zorganizować dla fotobudki zadaszenie, aby opady deszczu nie zniszczyły sprzętu. Na weselu każdy pragnie mieć zdjęcia z młodą parą, jednak naprawdę trudno to zorganizować w przypadku tylko jednego fotografa, który zajmuje się dokumentacją fotograficzną imprezy. Dzięki fotobudce więcej gości ma zatem szansę na zdjęcia z młodymi, którzy od czasu do czasu powinni pojawić się w fotobudce, aby w ten sposób zachęcać gości do korzystania. Poza tym pliki cyfrowe z zapisem wszystkich zdjęć z fotobudki są przekazywane parze młodej, dzięki czemu młodzi mają wspaniałą pamiątkę, oraz mogą zobaczyć jak bawili się ich goście. Dlatego właśnie fotobudka to ulubiona atrakcja weselna współczesnych Polaków.

Categories Ciekawe
Industrialny dębowy stolik nocny loft https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/ Stół industrialny dębowy do salonu