TOP

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – co warto wiedzieć?

Popularna metoda hybrydowa zdobienia paznokci, to idealny wybór dla wszystkich tych kobiet, które chcą mieć piękne i zadbanie dłonie. Niniejszy artykuł to idealny wybór dla tych osób, które chcą dowiedzieć się nieco więcej o paznokciach hybrydowych i jakie są ich największe atuty.

Czym tak naprawdę jest manicure hybrydowy?

Z praktycznego punktu widzenia manicure hybrydowy to nic innego jak popularna metoda stylizacji paznokci, w której to korzysta się nie tylko z lakieru do paznokci, ale również specjalnego żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są bardzo trwałe i co najważniejsze mogą pięknie się prezentować nawet przez 2-4 tygodnie.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci cieszy się dużym zainteresowaniem również dlatego, że paznokcie wyglądają bardzo naturalnie. Nie można zapominać także o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Oryginalny lakier od renomowanego producenta nie odpryskuje, dlatego też paznokcie zawsze prezentują się bardzo okazale.

Kto nie może skorzystać z hybrydy?

Niestety metoda hybrydowa zdobienia paznokci nie jest dla każdej kobiety. Głównymi przeciwwskazaniami są oczywiście popularne choroby paznokci. Mowa tutaj przede wszystkim o zakażeniach dermatofitami albo zakażeniami grzybami drożdżopodobnymi.

Kobiety, które chcą skorzystać z tej metody zdobienia paznokci, powinny bardzo dokładnie zwrócić uwagę na stan płytek. Zaniepokoić powinny wszelkie bruzdy, fałdy oraz linijne wybroczyny pod paznokciami. Przeszkodą mogą okazać się również wszelkie przebarwienia po przebytym urazie albo przerost płytki paznokcia.

Szeroki wybór wzorów i kolorów

Kobiety, które chcą skorzystać z manicure hybrydowego mają do wyboru bardzo szeroki wybór wzorów i różnorodnych kolorów. Najbezpieczniejszym wyborem jest zawsze podążanie za najnowszymi trendami. Nie oznacza to wcale, że nie warto postawić na oryginalne wzornictwo.

Dzięki hybrydowemu manicure można raz na zawsze odejść od neutralnych kolorów i matu. W dzisiejszych czasach w modzie jest przede wszystkim połysk i brokat. Odważniejsze kobiety mogą postawić na neonowe kolory, dzięki którym będzie można wyróżnić się z tłumu. Po bardzo długiej przerwie do mody powracają paznokcie hybrydowe w linie pionowe, skośne albo trójkąty. Bardzo wiele ciekawych inspiracji można znaleźć w Internecie, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wyszukać swój wymarzony wzór.

Categories Zdrowie i Uroda