TOP

Krzesło wiszące – najprostszy sposób na aranżację tarasu!

Przydomowe tarasy mogą zmieniać swoją funkcję w zależności od tego, czego sami będziemy potrzebować. Jednego dnia będą idealną przestrzenią wypoczynkową, innego: miejscem, gdzie podamy pyszne posiłki. Przestrzeń tarasowa stanie się także bezpiecznym miejscem zabaw dla naszych dzieci. Wśród rekomendowanych mebli coraz częściej wymienia się krzesło wiszące. Ten rodzaj mebla sprawi, że zwykły taras zmieni się nie do poznania!

Krzesło wiszące w przestrzeni wypoczynkowej

Wśród klasycznych mebli ogrodowych, takich jak sofy narożne czy leżanki ogrodowe, krzesło wiszące stanowi niemałą rewolucję. Nowoczesna konstrukcja oraz świetne parametry techniczne to tylko dwie z licznych zalet tego typu mebla. Krzesło wiszące wprowadzi powiew nowoczesności do przestrzeni wypoczynkowej i sprawi, że każda chwila na tarasie stanie się znacznie przyjemniejsza.

Krzesło wiszące to propozycja dla dzieci i dorosłych – obszerny kokon pozwoli skutecznie skryć się przed promieniowaniem słonecznym i silnymi podmuchami wiatru, oderwać nogi od ziemi i bujać w obłokach. Konstrukcja kokonu sprawia, że wewnątrz znajdziemy ciszę i spokój, a o wygodę zadbają miękkie poduszki i siedziska.

Konstrukcja krzesła wiszącego – jakie materiały są użyte?

Z jakich materiałów tworzone jest krzesło wiszące? W przypadku najpopularniejszych modeli projektanci stosują technorattan i aluminium. Stelaż aluminiowy zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i rdzy. Niska waga aluminium sprawia, że sam mebel jest niezwykle lekki. Materiał wierzchni to technorattan – tworzywo syntetyczne, które posiada doskonałe parametry techniczne. Technorattan jest odporny na ścieranie, promieniowanie słoneczne, wnikanie brudu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawi żadnego problemu.

Categories Dom i Wnętrze
ari.pl za.edu.pl niatedlumbardisc.net