TOP

Kosz ogrodowy kokon – wygodny fotel wiszący

Odpoczynek blisko domu w czasie lata to doskonała nagroda po ciężkim dniu w szkole czy w pracy. W aranżacji przestrzeni przydomowej pomoże kosz ogrodowy kokon – jest to nowoczesny fotel wiszący, który całkowicie zmieni przestrzeń. Fotele wiszące to jedna z ciekawszych propozycji na zaprojektowanie idealnego miejsca do relaksu dla siebie i naszych bliskich.

Jak zbudowany jest kosz ogrodowy kokon?

Fotel wiszący kokon to absolutny hit, który początkowo mogliśmy oglądać wyłącznie w restauracjach czy kawiarniach. Dzisiaj fotele tego typu mogą być również elementem wyposażenia naszych domowych ogrodów czy tarasów. Kosz ogrodowy kokon to mebel, który dosłownie pozwoli nam oderwać się od ziemi i bujać w obłokach: niebanalna konstrukcja mebla to jego największy atut. Jak zbudowany jest kosz ogrodowy kokon?

Konstrukcja kosza oparta jest na stabilnym stelażu wykonanym z aluminium. Zastosowanie aluminium ma wiele zalet – przede wszystkim jest to materiał lekki, który pozwolił na zmniejszenie finalnej wagi mebla. Malowanie proszkowe sprawia, że aluminium zabezpieczone jest przed wilgocią i korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – to materiał syntetyczny, wysoce odporny na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, przez co możliwe jest dopasowanie mebla do istniejącej już aranżacji.

Kosz ogrodowy kokon – odpocznij wygodnie!

Konstrukcja fotela wiszącego sprawia, że siedzisko umieszczone jest w głębokim kokonie. Tak zaprojektowany mebel zapewnia wygodę, ale też dodatkowo chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy silniejszymi podmuchami wiatru. We wnętrzu kokonu możemy wygodnie czytać, drzemać. Wnętrze kokonu warto wyposażyć w miękkie poduszki i koce.

Categories Dom i Wnętrze
ari.pl .pl forum.org