TOP

Funkcjonalny fotel jajko w ogrodzie

Szukając inspiracji na ciekawą aranżację ogrodu coraz częściej sięgamy po nowoczesne meble ogrodowe. Wśród licznych propozycji fotel jajko cieszy się olbrzymią popularnością: gwarantuje on komfort, jest zaprojektowany z pomysłem i co najważniejsze: może być wykorzystywany zarówno na tarasie, jak i wewnątrz domu, po zakończony sezonie. Co warto wiedzieć o meblach tego typu?

Fotel jajko – meble technorattanowe

Decydując się na fotel jajko przede wszystkim stawiamy na nietuzinkowy design – fotel jajko to klasyczny fotel w kształcie kokonu zawieszony w powietrzu. Nowoczesne wzornictwo wprowadza powiew świeżości do strefy wypoczynkowej i sprawia, że przestrzeń staje się wizualnie ciekawsza. Fotel jajko to produkt, który pozwoli na odpoczynek kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota – obszerny kokon ochroni nas przed promieniowaniem słonecznym, jak również przed silniejszymi podmuchami wiatru.

Fotel jajko skonstruowany jest z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia – stelaż tworzy konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo, która zabezpieczona jest przed działaniem rdzy. Wierzch mebla to plecionka syntetyczna, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Plecionka zabezpieczona jest przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, wilgocią, ścieraniem czy odkształcaniem. Dodatkowo nawet po wielu latach użytkowania plecionka nie traci swojego żywego koloru przez promieniowanie słoneczne.

Fotel jajko na tarasie i w ogrodzie

Fotel jajko to meble uniwersalny, który sprawdzi się zarówno w przestrzeniach wypoczynkowych blisko domu, jak również w jego wnętrzu. W okresie jesieni i zimy fotel jajko możemy zasłonić przy pomocy pokrowca ogrodowego lub po prostu wnieść do domu i wewnątrz dalej cieszyć się jego funkcjonalnością.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
lenaogrod.com.pl upe-printco.pl hsmsapk.com