TOP

Funkcjonalność stojaków na ulotki

Stojaki na ulotki cieszą się, coraz częstszym zainteresowaniem, ze strony małych firm. Jest to tania metoda promocji swojej działalności. Bardzo bezpieczna dla kosztów wydanych na reklamę. Z góry wiemy bowiem, ile można przeznaczyć w naszej firmie na zakup takich stojaków. Wiemy też, ile można będzie przeznaczyć na drukarnię firmy reklamowej, która wyprodukuje dla nas określoną potrzebną nam ilość materiałów promocyjno-reklamowych. Taka przewidywalność może dać wiele spokoju osobie, która zdecyduje się na taką metodę autopromocji.

Warto zyskać więcej

Można zyskać więcej, jeżeli stojaki na ulotki będą ustawione w miejscach powszechnie dostępnych dla przechodzących ludzi. Mało tego można spotęgować efekt reklamy, jeżeli miejsca te będą znajdowały się w pobliżu przechodzenia naszych potencjalnych klientów. Z pewnością ulotki firmy, która np. zajmuje się dystrybucją past do zębów, przyniosą lepszy efekt w prywatnym biurze jakiegoś dentysty niż np. w kwiaciarni. Kolejnym elementem jest estetyka naszych stojaków. Niech ich wygląd będzie zachęcający dla oka klienta. Wiadomo, że stojak wykonany z materiałów o czarnym odcieniu niekoniecznie będzie przyciągał damskie oko. Tutaj wychodzi na pierwszy plan personalizacja stojaków na ulotki do produktów, które będą promować. Wiadome jest, że ulubione kolory kobiet to róże, błękity i słoneczne odcienie żółtego. Panowie szukający produktów z kategorii firm wulkanizacyjnych lub innych motoryzacyjnych usług, bardziej zwrócą uwagę na stojak w kolorze nasyconego ciemniejszego niebieskiego, czerni lub ciemnej nasyconej czerwieni.

Istnieje więcej czynników w reklamie

Kolejną rzeczą, której poprawienie może przynieść większy zysk z korzystania ze stojaków na ulotki, jest rodzaj stojaku. Stojaki dostępne są w kilku podstawowych wersjach, które różnią się swoim kształtem. Kobiety z pewnością docenią kształty łagodne. Mężczyźni zaś docenią stojaki na ulotki, które będą funkcjonalne i mające bardziej mechaniczne możliwości i kształty. Nie wolno więc zapominać o żadnym z wyżej przedstawionych elementów, jeżeli chcemy zmaksymalizować zyski z autopromocji z użyciem stojaków na ulotki. Można jeszcze wspomnieć o czynniku zwiększonej czytelności z perspektywy oglądającego je klienta. Chodzi tutaj o to, aby jeżeli to możliwe stojaki miały funkcję wyeksponowania pojedynczych ulotek w wyraźniejszy w stosunku do reszty sposób. Nikt przecież nie będzie chciał tarcic czasu na podchodzenie i szukanie czegoś dla siebie w złożonych w stosy ofertach reklamowych. Warto wykorzystać wszystkie możliwości reklamowe.

Artykół współtworzony przez: http://www.brooklyn.pl/Stojaki-na-ulotki/stojaki-na-ulotki.html

Categories Biznes