TOP

Czy w second handzie można ubrać się elegancko?

Elegancki strój to wymóg w wielu firmach, ale także po prostu preferencja wielu kobiet. Gdzie wyposażyć się w ładne i stylowe stroje, które byłby skromne i pasowały na oficjalne i półoficjalne okazje? Warto poszukać w sklepach, do których towar dostarczy importer odzieży używanej z Anglii.

Stylowa spódnica ołówkowa

W dziale ze spódnicami można znaleźć nie tylko zwiewne, rozkloszowane egzemplarze, ale także stylowe i eleganckie spódnice ołówkowe. Do pracy i na spotkania biznesowe poza biurem sprawdzi się spódnica nad podszewce, na przykład szara lub czarna. Trzeba ją zmierzyć, by sprawdzić, jak układa się na sylwetce. Taki fason jest dość wymagający, ponieważ dobrze leży na paniach z płaskim brzuchem.

Innym typem eleganckiej spódnicy ołówkowej jest ta bardziej rozciągliwa z dzianiny, która dopasowuje się prawie do każdej sylwetki. Wiele second handów mających dobrych importerów odzieży używanej z Anglii co tydzień ma nową dostawę naprawdę ładnych oraz niezniszczonych spódnic. Na tydzień pracy warto mieć co najmniej cztery.

Bluzki koszulowe

Na górę przydadzą się lejące, koszulowe bluzki lub typowe koszule zapinane na guziki. Nawet w dobrych sklepach, do których ubrania dostarcza importer odzieży używanej z Anglii można nabyć takie bluzki w cenie około 30 zł w dniu dostawy, zaś w innych dniach cena spada nawet do 2 zł za sztukę.

Najlepiej postawić na naturalne materiały, takie jak bawełna, która jest przewiewna i po praniu szybko schnie. W niej będziemy się komfortowo czuć nawet w upały. Należy upewnić się czy dani importerzy odzieży używanej dostarczają do second handu ubrania niezniszczone o ładnych mankietach i kołnierzykach, ponieważ tam zniszczenia najbardziej rzucają się w oczy.

Stylowe dodatki

W niejednym second handzie znajduje się także na stanie oferowana przez importera odzieży używanej galanteria, na przykład torebki czy też praktycznie nowe buty. W porównaniu do tradycyjnych sklepów, w butikach z odzieżą używaną taką niezniszczoną skórzaną torebkę można kupić nawet o kilkadziesiąt złotych taniej.

Ponadto sklepy z drugiej ręki to także ogrom dodatków, takich jak paski i apaszki, za pomocą których można z łatwością odmienić codzienny strój i dodać mu swoistego charakteru.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora

Categories Zdrowie i Uroda
leinfor.pl ari.pl upe-printco.pl