TOP

Czy już wiesz, co założysz, by wspierać polską Reprezentację Piłki Nożnej na Mistrzostwach Świata w Rosji?

Sezon wiosna-lato jak zawsze przynosi wiele pozytywnych emocji. Emocji związanych z piłką nożną i rywalizacją na murawie. Czy uda się wyjść z grupy? Czy uda się przejść do kolejnego etapu? Wreszcie – czy uda się zdobyć Mistrzostwo Świata? Odpowiedzi na te pytania – już niebawem zostaną ogłoszone. Jednak, by nasi reprezentanci wywalczyli możliwie najwyższe miejsce – trzeba im pomóc. W jaki sposób?

Gadżety kibica reprezentacji

Jak to w życiu bywa – nie ma wygranej, bez wsparcia i dopingu. Zwłaszcza, jeśli chodzi o sport – bez względu na to, jaka dziedzina nas interesuje, wszędzie każdy sportowiec potrzebuje motywacji do walki i zdobywania kolejnych stopni na podium. I choć faktycznie Polacy zawsze kibicują swoim rodakom z całych sił, to zdaje się, że właśnie piłka nożna wyzwala najwięcej emocji. Jak zatem kibicować, by czerpać jak najwięcej radości z prezentowanej gry?

Koszulki

Najbardziej popularne gadżety kibica reprezentacji, to koszulki w barwach Polski. Mogą być z napisem „Polska” na plecach bądź klatce piersiowej. Mogą być z nazwiskiem ulubionego piłkarza, na przykład „Kuba Błaszczykowski” albo z całym wizerunkiem sportowca.

Koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej mogą być całe białe i mieć czerwone napisy, a mogą być również wykonane na wzór flagi Polski – czyli od góry białe a od dołu czerwone. Kombinacji jest wiele, wystarczy wybrać najlepszą dla siebie.

Farbki

Kolejnym gadżetem jest farbka do twarzy. Malują się nią i kobiety, i dzieci, i mężczyźni. Można namalować małe, biało-czerwone flagi na policzkach, a można również pomalować całą twarz w barwy reprezentacji. Farbki są bezpieczne, nie podrażniają, nie uczulają i są szybko zmywalne zwykłą wodą z mydłem.

Czapki

Czapeczki w kolorach flagi Polski, to również mile widziany gadżet kibica reprezentacji. Im śmieszniejsze i większe, tym lepsze. Ważne
jest tu to, by zwrócić na siebie uwagę i by piłkarze dostrzegli i czerpali motywację z biało-czerwonych barw na trybunach.

Flaga

Flaga to nieodzowny element kibicowania. Rekord został pobity Gliwicach, z okazji EURO 2016. Wówczas wykonano flagę o wymiarze 52 x 30
metrów! Co dała taka flaga? Motywację i siłę do walki. Walki o zwycięstwo. Walki do ostatniego gwizdka. A dodatkowo skupił uwagę mediów
na tyle, że mówiono w polskich kibicach na całym świcie.

Flagi mogą być również małe, średnie. Tak naprawdę nie liczy się rozmiar a kolory. To one wprawiają w dumę i pomagają walczyć do końca.

Coś dla małych kibiców

Najmłodsi kibice również mogą mieć wiele gadżetów piłkarskich. Przykładowo: maskotki, balony z helem, wuwuzele, gwizdki, pelerynki, okulary i wiele, wiele innych. Kwestia wyobraźni.

Należy jednak pamiętać, by dziecko czuło się swobodnie i miało siłę do kibicowania swojej ukochanej drużynie. Wsparcie piłkarzy, to coś, co powinien dać z siebie każdy fanatyk piłki nożnej.

Categories Ciekawe