TOP

Ciemne meble w salonie dla klasyków

Miłośnicy stylu skandynawskiego, nowoczesnego, minimalistycznego powiedzą, że ciemne meble w salonie nie są dla nich. Z kolei miłośnicy klasyki gustują w takich kolorach mebli, które są naprawdę stylowe i estetyczne. 

Dobrze wybrane ciemne meble w salonie

Ciemne meble w salonie mogą sprawdzić się nawet w małych wnętrzach, o ile dobierzemy je w trafny sposób. To prawda, że jasne kolory lepiej sprawdzają się na małych powierzchniach, ale ciemny brąz nada pomieszczeniu bardziej dostojnego charakteru. Jeżeli ciemny kolor również nam się podoba, to starajmy się wybierać meble, które będą komponować się z kolorystyką ścian. Bez problemu otrzymamy szafy pod zabudowę na indywidualne zamówienie, które są bardzo pojemne i świetnie będą wykorzystywać przestrzeń, jaką dla nich przeznaczymy. 

Z jasnymi akcentami

Fakt umiłowania ciemności nie powoduje skreślenia jasnych kolorów z naszego wyposażenia wnętrz. Na czarnej sofie wspaniale będzie prezentował się biały koc, który wpłynie na ocieplenie całego pomieszczenia. Na ciemnej podłodze może wspaniale komponować się szary dywan lub wykładzina w jasnej kolorystyce. Wspaniale wyglądają ciemne meble w salonie, które mają dodatkowe podświetlenie LED w jasnym kolorze – białym lub nawet jasnym niebieskim. Takie technologiczne zastosowanie jest ukłonem w stronę miłośników nowoczesnych trendów, którzy chcą jednak postawić na coś ciemniejszego. Takie nowoczesne, ale ciemne meble w pokoju dziennym będą się efektownie prezentować w domach i mieszkaniach. 

Categories Dom i Wnętrze